Компанія «Євроескорт»

«Євроескорт» - це українська компанія, що стрімко розвивається. Будівельна компанія «Євроескорт» почала свою діяльність у 1998 році. У 2005 році було прийнято рішення змінити форму власності підприємства з однойменною назвою. За час нашої роботи на ринку успішно реалізовані проекти в монолітно-каркасному, котеджному будівництві, з реконструкції будівель та споруд, житлових багатоповерхових будинків, реконструкції банків, швейної фабрики, у капітальному будівництві офісних приміщень і багатьох інших об’єктів. «Євроескорт» здійснює повний спектр генпідрядних, будівельно-монтажних робіт, проектування, дизайнерські розробки та інжинірингові послуги.

За період нашої діяльності ми встигли стати надійним партнером для наших клієнтів і постачальників і, незважаючи на кризу, продовжуємо свій розвиток та вдосконалення. Прагнучи відповідати постійно мінливим ринковим тенденціям, компанія «Євроескорт» використовує інноваційні підходи до своєї діяльності, постійно відкриваючи і розвиваючи нові напрямки. Так, для сучасної економіки характерно збільшення темпів виробництва продукції і, як наслідок, збільшення попиту на якісну упаковку. Тому сучасний ринок пакувального обладнання та упаковки став одним з найбільш конкурентоспроможних ринків світової економіки. Компанія «Євроескорт» зараз активно розвиває даний напрямок, представивши на ринку широкий асортимент як пакувального обладнання, так і пакувальних матеріалів. Детальне вивчення потреб ринку упаковки дає нам можливість надавати сучасне технологічне пакувальне обладнання, екологічні та міцні пакувальні матеріали, які здатні зберегти всі якості товару,захистити товар від впливу зовнішнього середовища, забезпечити зручність транспортування товару.

Ми завжди раді надати нашим клієнтам вичерпну інформацію про те чи інше обладнання, виробника, а також допомогти з вибором для досягнення конкретних цілей кожного замовника. Ми постійно працюємо над нововведеннями та перетвореннями, щоб надати максимально великий спектр пакувального обладнання та пакувальних матеріалів на ринку України та зайняти лідируюче місце в сегменті пакувального обладнання України.

Наша місія полягає в тому, щоб забезпечити українського споживача якісними пакувальними комплектуючими, компонентами і обладнанням за доступними цінами і в короткі терміни.

about company
корзина…