Зв’яжіться з нами

0(67) 825 25 35 - багатоканальний

[email protected]

[email protected] - відділ продажу

Меню

Стрейч плівка

Переваги використання

Розвиток стрейч-плівки

Пакувальна галузь характеризується своїм безперервним розвитком, впровадженням інноваційних рішень, підвищенням ефективності виробництва продукції. Вимоги до якості сучасної упаковки також постійно розширюються: висока міцність, захист товару від впливу навколишнього середовища, механічних ушкоджень, герметичність, простота та зручність використання. На сьогоднішній день матеріалом, що відповідає всім вимогам, та відрізняються своєю багатофункціональністю і ефективністю, є стрейч-плівка.

Прототип сучасної стрейч-плівки був розроблений в 70-х роках двадцятого століття, і з того моменту цей матеріал знайшов застосування в усіх сферах життєдіяльності людини. Стрейч-плівка - універсальний пакувальний матеріал, який характеризується своєю унікальною здатністю розтягуватися і повертатися в початковий стан без пошкоджень. Стрейч-плівка забезпечує міцну фіксацію вантажу, внаслідок чого широко використовується для упаковки різних товарів і вантажів під час транспортування, зберігання, вантажно-розвантажувальних робіт, забезпечуючи їх цілісність та збереження.

Сьогодні ємність ринку країн СНД складає більше 100 тисяч тон стрейч-плівки в рік, в той же час ця величина характеризується постійним зростанням. Тисячі компаній, як невеликі фірми, так і великі виробники по гідно оцінили переваги цього пакувального матеріалу і постійно використовують його у своїй діяльності.

Застосування стрейч-плівки

Стрейч-плівка - один з видів полімерних плівок, які виготовляються з поліетилену високого тиску, полівінілхлориду, лінійного поліетилену низької щільності. Стрейч-плівка - міцний, еластичний матеріал, який відрізняється здатністю витримувати великі навантаження та володіє селективними властивостями адгезії. В процесі упаковки шари плівки добре склеюються один з одним, при цьому не прилипають до упаковують товару. Поряд з цим шари плівки легко відділяються, не пошкоджуючи цілісність самої плівки і вмісту в упаковці.

Стрейч-плівка - універсальний плівковий пакувальний матеріал, який може використовуватися в різних ситуаціях: у разі одноразової упаковки продуктів харчування, для скріплення предметів з гострими кутами і правильної форми, при переїзді і під час вантажоперевезень. Стрейч-плівка є незамінною в логістичній та складській діяльності, а також широко використовується в багатьох галузях:

− харчова промисловість;

− меблеве виробництво;

− торгівля;

− упаковка та фіксація вантажів (закріплення вантажу на піддонах, палетах шляхом ротаційного обмотування);

− в різних виробництвах (для індивідуальної та групової упаковки товарів);

− робота складських терміналів;

− діяльність транспортних компаній;

− в домашньому побуті.

Види стрейч-плівки

За функціональним призначенням виділяють:

− харчова стрейч-плівка

Харчова стрейч-плівка виготовляється з полівінілхлориду (ПВХ), основним застосуванням якої є упаковка продуктів харчування. Харчова різновид стрейч-плівки відрізняється тим, що вона «дихає», пропускаючи кисень всередину упаковки, тим самим забезпечуючи свіжість та тривале зберігання продуктів.

− технічна стрейч-плівка

Технічна (палетна) стрейч-плівка є більш товстої і міцної, використовується в багатьох сферах промисловості для упаковки і фіксації товару на палетах і вантажних піддонах, служить допоміжним засобом забезпечення збереження продукції.

За способом виробництва виділяють:

− плівка, отримана методом видувний (рукавної) екструзії

Даний вид плівки відрізняється значною міцністю і еластичністю, здатністю розтягуватися до 300% від початкової довжини. Використовується для пакування різної продукції, найбільше застосування отримала в сільському господарстві.

− плівка, отримана методом плоскощілинної екструзії

Даний вид плівки виробляється у вигляді полімерного полотна, який може складатися від 3 до 7 шарів, та потім намотується на рулони циліндричної форми. Шари плівки мають чітку послідовність: розташовуються по порядку від втулки циліндра до зовнішньої поверхні.

Залежно від товщини виділяють:

− клінг-плівки

Розтягуються плівки з товщиною від 5 до 11 мікрон, які використовуються для індивідуальної упаковки харчових продуктів.

− плівки промислового призначення

Товщина даного виду плівок становить 13-30 мікрон. Використовуються в діяльності промислових підприємств, в сільському господарстві для упаковки різних груп товарів, транспортуванні партій продукції.


Компанія «Євроескорт» надає асортимент стрейч-плівки з різними показниками товщини та ширини по самих оптимальних цінах. Наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на всі питання та оформлять замовлення будь-якого обсягу, враховуючи Ваші побажання.

корзина…