Зв’яжіться з нами

0(67) 825 25 35 - багатоканальний

[email protected]

[email protected] - відділ продажу

Меню

Пакувальні матеріали

Сьогодні будь-який товар і будь-яка продукція потребують якісної упаковки. Адже упаковка, перш за все, виконує важливу захисну функцію під час складування, транспортування і зберігання товару. У міру розвитку ринку пакувального обладнання та пакувальних матеріалів, збільшується і ряд вимог, що пред'являються до упаковки. Крім захисту товару від усіх можливих пошкоджень, збереження властивостей і товарного вигляду, упаковка, виступаючи в якості обкладинки, формує імідж товару, тим самим стимулює попит і залучає покупця.

Сучасні види упаковки

Елементами упаковки є тара, пакувальні і обв'язувальні матеріали. На сьогоднішній день на ринку України представлений широкий асортимент пакувальних матеріалів. Залежно від роду пакувального матеріалу можна виділити наступні види упаковки:

− Паперова та картонна упаковка

Для упаковки використовуються різноманітні короби, листова і обгортковий папір, картон, гофрокартон. Якісний і зручний вид тари, що полегшує процеси транспортування і зберігання документів, оргтехніки, різних дрібних предметів і продуктів.

− Металева упаковка

Виготовляється з жесті, листової сталі і алюмінію. Характеризуються високою світлонепроникністю і низькою проникністю для кисню. Така тара найчастіше використовується для зберігання рідких і летючих речовин, а також продуктів консервації.

− Скляна упаковка

Різного виду тара зі скла використовується для зберігання і перевезення рідких товарів (молока, алкогольних і безалкогольних напоїв, косметичних і парфумерних продуктів, ін.).

− Дерев'яна упаковка

Являє собою різного роду ящики, палети, кошики, які виготовляються з різних порід деревини. Така тара використовується, перш за все, для транспортування і зберігання продуктів харчування (фрукти, овочі), а також товарів промислового виробництва (фарби, порошки).

− Упаковка з полімерів

До цієї категорії відносяться вироби, виготовлені з синтетичних матеріалів: пакети, мішки, паки, туби, стрейч-плівки, поліетиленові плівки, скотчи, повітряно-бульбашкові плівки. Використовувані матеріали (полістирол, поліетилен, поліпропілен, полівінілхлорид, пластик, пластмаса, плівка) універсальні в застосуванні і легко піддаються переробці.

Розвиток полімерної упаковки

В даний час упаковка із плівкових полімерних матеріалів займає друге місце за обсягами виробництва після картонно-паперової упаковки. Такі фактори, як дешевизна, короткий цикл виробництва і зростаючий попит, роблять таку упаковку настільки затребуваною. Полімерні плівки мають тривалий термін зберігання, не піддаються впливу вологості і температури, характеризуються високою міцністю і опором розривів. Для більш ефективного застосування плівок для упаковки тривають розробки, спрямовані на отримання високих показників вологонепроникності, зчеплення з іншими матеріалами, утримання чорнила при друку і т.д.

Сьогодні упаковка - важливий елемент товарної політики, а її виготовлення - велика галузь виробництва, яка динамічно розвивається, застосовуючи нові технології в обладнанні і представляючи великий діапазон пакувальних матеріалів.


Компанія «Євроескорт» пропонує широкий асортимент пакувальних матеріалів, необхідних при якісному транспортуванні і тривалому зберіганні продукції. Виходячи з особливостей Вашого виробництва, фахівці нашої компанії підберуть оптимальні пакувальні матеріали, відповідні Вашим вимогам. Зв'яжіться з нашими менеджерами, і Ви отримаєте краще пакувальне рішення, яке задовольняє Ваші цілі і побажання.

корзина…