Зв’яжіться з нами

0(67) 825 25 35 - багатоканальний

[email protected]

[email protected] - відділ продажу

Меню

Повітряно-бульбашкова плівка

Переваги використання

Структура повітряно-бульбашкової плівки

Повітряно-бульбашкова плівка - спеціальний пакувальний матеріал, що володіє високими амортизаційними властивостями, завдяки чому забезпечує підвищену безпеку продукції при транспортуванні і зберіганні. Плівка виготовляється з поліетилену високого тиску і являє собою багатошарову структуру. Повітряно-бульбашкова плівка складається мінімум з двох шарів: підкладки і бульбашкового шару. Підкладка - тонкий щільний шар поліетилену високої міцності. Бульбашковий шар - приварений до підкладки шар поліетилену з бульбашками, наповненими сухим повітрям. Кожна бульбашка чітко обмежена одна від одної, внаслідок чого при порушенні цілісності однієї бульбашки інші залишаються неушкодженими і зберігають повітря всередині себе.

Основні переваги повітряно-бульбашкової плівки

Повітряно-бульбашкова плівка ідеально підходить для пакування дрібних товарів і вантажів, а також для транспортування великогабаритних речей. Завдяки своїм унікальним властивостям, даний вид плівки завоював популярність серед пакувальних матеріалів.

Повітряно-бульбашкова плівка має ряд істотних переваг:

− екологічно чистий матеріал (не становить загрози для людини і навколишнього середовища);

− висока механічна міцність; − широкий температурний діапазон експлуатації (від -60°С до +80°С);

− висока теплоізоляція;

− пило- та водонепроникність;

− висока теплоізоляція;

− можливість багаторазового використання;

− відмінні амортизуючі властивості;

− високий електричний опір (для антистатичної плівки);

− шумопоглинаючі властивості;

− довговічність;

− малу вагу;

− невисока вартість.

Застосування повітряно-бульбашкової плівки

Повітряно-бульбашкова плівка є універсальним матеріалом для упаковки легко крихких та тендітних предметів зі скла, кераміки, фарфору. Даний вид плівки надає високий рівень захисту вантажу від вологи, пилу, ударів, вібрацій. Бульбашкова плівка є незамінною при транспортуванні речей нестандартних форм і розмірів, а також може використовуватися в різних сферах:

− для упаковки:

   = Усіх видів меблевих виробів;

   = Виробів електротехнічної промисловості;

   = Посуду, дзеркал, виробів зі скла та порцеляни;

   = Освітлювальних приладів;

   = Цінних речей та антикваріату;

   = Продуктів харчової промисловості;

   = Легких металоконструкцій;

   = Оптики;

   = Медичного обладнання та медикаментів;

− в будівництві (як шумо-, тепло- і вологоізоляції);

− в сільському господарстві (для укриття теплиць, парників та ранніх саджанців у грунті);

− для покриття басейнів;

− при квартирних і офісних переїздах.

Види та параметри повітряно-бульбашкової плівки

Виділяють двошарову і тришарову повітряно-бульбашкову плівку.

Двошарова плівка складається з двох шарів: гладкий шар поліетилену і шар бульбашок. Найбільш доступний тип продукції. Застосовується в якості пакувального матеріалу прокладки.

Тришарова плівка складається з трьох шарів: шар бульбашок розташований між двома гладкими шарами поліетилену, що робить неможливими спроби пошкодити конструктив з бульбашками. Від двошарової плівки матеріал відрізняється більш високими показниками щільності і міцності, забезпечує більш надійний захист.

Основними параметрами плівки є діаметр повітряної бульбашки і щільність. Діаметр повітряної бульбашки варіюється від 10 до 25 мм, саме від цього показника безпосередньо залежить товщина плівки. Щільність обумовлює величину максимального навантаження: чим вище щільність, тим більші навантаження і тиск може витримати плівка.


Повітряно-бульбашкова плівка випускається у формі листів, рулонів, пакетів. Компанія «Євроескорт» надає можливість придбання двошарової і тришарової повітряно-бульбашкової плівки. Для оформлення замовлення і отримання необхідної консультації зв'яжіться з нашими менеджерами.

корзина…