Зв’яжіться з нами

0(67) 825 25 35 - багатоканальний

[email protected]

[email protected] - відділ продажу

Меню

Харчовий папір

Переваги використання

Папір в упаковці

На сьогоднішній день папір є найпростішим і найбільш поширеним пакувальним матеріалом. Незважаючи на активне поширення пластика, папір залишається одним з найпопулярніших видів упаковки. Завдяки своїй дешевизні, доступності та поліфункціональності, папір широко використовується в різних галузях промисловості і сфері обслуговування. Паперова упаковка застосовується у виробництві медичних, фармацевтичних препаратів, засобів побутової хімії та гігієни, тютюнової продукції, будматеріалів і сільськогосподарської продукції. Однак лідером по використанню паперу для упаковки є харчова промисловість. Близько 80% всього пакувального паперу вживається для упаковки продуктів харчування.

Основні властивості харчової паперу

Древесна маса, целюлоза та переробна макулатура є основними матеріалами, з яких виробляється харчовий папір, які роблять даний вид упаковки одним з найдоступніших на ринку. Різноманітність форматів і щільності, що надаються виробниками, роблять папір практичною і зручною для використання.

Переваги харчової паперу:

− екологічна чистота і відсутність токсинів, завдяки чому папір є нешкідливим для навколишнього середовища і здоров'я людини;

− легкість утилізації;

− можливість вторинної переробки для подальшого використання;

− висока повітропроникність;

− відмінні друкарські властивості;

− збереження смакових якостей упакованих продуктів;

− стійкість до води і проникненню жиромістких речовин;

− міцність;

− відсутність смаку і запаху, завдяки чому папір не робить впливу на вміст.

Основні види харчової паперу

Паперова упаковка для продуктів харчування повинна відповідати ряду норм і вимог, що пред'являються матеріалу.

Упаковка харчових продуктів повинна бути:

− стійкою до жиру;

− здатної забезпечити захист продукту від вологи і сторонніх запахів;

− без токсинів, неприємного запаху і смаку;

− міцною і стійкою до стирання;

− придатною для нанесення друку і покриття фарбою.

Найчастіше для задовільнення існуючих вимог і створення якісної паперової упаковки використовується пергамент та підпергамент.

Пергамент - щільний жиронепроникний папір, виготовлений ​​з чистоцеллюлозного паперу-основи. Після пергаментації матеріал набуває таких властивостей як: міцність, стійкість до вологи, жиру і впливу високих температур. Володіє високою щільністю, не руйнується у воді навіть при кип'ятінні, не дає стороннього запаху і присмаку.

Підпергамент - тонкий високоміцний аркуш паперу, виготовлений з целюлози жирного помолу, з обмеженою жиронепроникностю і високу механічну міцність. Використовується для пакування переважно харчових продуктів з невеликим вмістом жиру (кондитерські вироби, морозиво, ін.).


Компанія «Євроескорт» надає вибір пергаментного та підпергаментного паперу, який зробить упаковку продуктів надійною та якісною і стане ефективним рішенням Ваших потреб. Зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення інформації, що цікавить Вас.

корзина…