Зв’яжіться з нами

0(67) 825 25 35 - багатоканальний

[email protected]

[email protected] - відділ продажу

Меню

Стрічка металева

Переваги використання

Застосування металевої стрічки

Металева пакувальна стрічка - один з найпоширеніших матеріалів для упаковки і транспортування важких вантажів. Завдяки своїй високій міцності і надійності металева стрічка застосовується у виробництві будівельних матеріалів, деревообробній, скляній, металургійній промисловості. Дана стрічка використовується для упаковки і перевезення труб, дощок, пиломатеріалів, будівельних блоків, а також різного роду металоконструкцій, арматур і інших великовагових вантажів. Металева стрічка виготовляється з високоякісної вуглецевої сталі, на поверхню якої наноситься воскове покриття для гарного ковзання при затягуванні, а краї стрічки заокруглені для зниження травматизму.

Основні переваги і недоліки

У певних випадках застосування металевої стрічки є винятковим,оскільки використання інших пакувальних матеріалів неможливо. Так, сталева стрічка - єдиний варіант для упаковки вантажу, вага якого перевищує доступні навантаження для ПЕТ- стрічки. Сталева стрічка має ряд незаперечних переваг порівняно з іншими видами пакувальних стрічок:

– Застосування в будь-яких кліматичних умовах;

– Використання для пакування вантажів з високою температурою; 

– Стійкість до впливу загострених предметів;

– Висока сила стягування вантажу;

– Використання для укладання продукції в декілька шарів і штабелювання вантажів.

Незважаючи на очевидні переваги, сталева стрічка, як і інші пакувальні матеріали, має і деякі недоліки, до яких можна віднести:

– Розтягування стрічки під час транспортування, що призводить до ослаблення фіксації вантажу; 

– Невисока стійкість до ударної сили. При сильному ударі стрічка може розірватися, оскільки повністю не зможе зменшити силу удару; 

– Схильність до корозії при впливі вологи, а також в агресивному середовищі, що може призвести до псування товарного вигляду продукції слідами іржі; 

– Можливе травмування при демонтажу стрічки з вантажів, які розпаковуються.

Основні характеристики матеріалу

Металева пакувальна стрічка, як правило, покривається спеціальним антикорозійним покриттям або цинком, що забезпечує триваліше використання у вологих та агресивних умовах, не піддається впливу температури. Сталева стрічка різниться шириною металу, його м'якістю і способом виготовлення, а також стрічка може мати різну поверхню, структуру і різний вигляд кромки. Виходячи з типу виробництва, розрізняють гарячокатані та холоднокатані металеві стрічки (отримують методом гарячої прокатки або повздовжньої різки листової рулонної сталі). Під час виготовлення металевої стрічки для упаковки і для подальшого транспортування її коткують у рулони. В основному використовують два типи рулонів стрічки: перехресна обмотка і стрічкова.

Упаковка товару металевою стрічкою

Упаковка вантажу металевою стрічкою здійснюється у два етапи: на першому етапі здійснюється установка і натяжка стрічки, а на другому - фіксація стрічки замком. Після обв'язки упаковуваного вантажу кінці сталевої стрічки з'єднують безгільзовим методом із застосуванням самозатягувальних замків або металевими скобами за допомогою технології просічки. Для скріплення стрічки використовують механічний і пневматичний ручний інструмент, а також автоматичні пакувальні машини, які дозволяють зробити упаковку металевою стрічкою швидкою і якісною.

Металева пакувальна стрічка - ефективне вирішення для доступної, якісної і надійної упаковки різного роду вантажів, яка забезпечить захист і збереження товару. Для придбання металевої пакувальної стрічки і уточнення питань, що цікавлять Вас, звертайтеся до фахівців компанії «Євроескорт»,і вони нададуть всю необхідну інформацію.

корзина…