Зв’яжіться з нами

0(67) 825 25 35 - багатоканальний

[email protected]

[email protected] - відділ продажу

Меню

Скоба, пряжка, кутник

Переваги використання

Функціональність стреппинг-стрічок

На сьогоднішній день пакувальні стреппинг-стрічки використовуються в будь-якій області промисловості і стали незамінним елементом у всіх сферах життєдіяльності людини. Пакувальні стреппинг-стрічки відрізняються високими показниками міцності, зносостійкості, а також простотою та безпекою в експлуатації. Пакувальна стрічка сприяє збереженню цілісності вантажу під час транспортування і зберігання на складі.

Використання металевої, поліпропіленової та поліестерової стрічок є дієвим рішенням для економічної, якісної і міцної упаковки і обв'язки вантажів різного роду і різних габаритів. Всі види пакувальних стрічок виконують захисну функцію, оберігаючи товар від механічних пошкоджень, впливу навколишнього середовища, а також забезпечують герметичність упаковки, зберігаючи всі якості вантажу та його товарний вигляд.

Способи скріплення пакувальних стрічок

Пакування вантажу стрічкою здійснюється з використанням напівавтоматичних і автоматичних пакувальних машин, а також за допомогою ручного інструменту. При ручній упаковці застосовуються механічний і пневматичний інструмент, а також спеціальні витратні і кріпильні матеріали. Пакувальна стрічка закріплюється металевими і пластиковими пряжками, скобами, які міцно фіксують кінці стрічки. Захисні кутники використовуються для запобігання від пошкоджень вантажу, так само як і для запобігання перетирання і надривів пакувальної стрічки.

Сучасні витратні матеріали допомагають зробити безпечну і цілісне транспортування товару, оптимізувати компактне зберігання продукції на складі. Альтернативним варіантом кріпильних матеріалів для скріплення пакувальної стрічки є зварювання. Процес зварювання відрізняється своєю технологічністю, високою продуктивністю і низькими витратами часу на упаковку. Разом з тим метод зварювального скріплення стрічки чутливий до низьких температур, тому при негативних температурних значеннях цей спосіб не використовується. Скоби і пряжки з металу характеризуються стійкістю до коливань температури, тому можуть використовуватися практично при будь-яких погодних умовах.

Види допоміжних аксесуарів для стрічок

Кріпильні матеріали практичні і зручні, є надійним засобом для упаковки низької вартості.

Найбільш поширені комплектуючі матеріали:

− Скоба металева (скріпа)

Один з найпоширеніших кріпильних елементів, який застосовується для надійного скріплення кінців пакувальної стрічки. Металева скоба виробляється з високоякісної сталі і забезпечує міцну фіксацію стрічки. Затиск скоби здійснюється на попередньо натягнутою стрічці за допомогою спеціального обв'язувального інструменту: кліщів або комбінованого пристрою.

− Скоба дротяна (пряжка)

Простий і зручний у використанні кріпильний елемент, що скріплює кінці пакувальних стрічок при обв'язці вантажів. Пряжка проводиться з металевого дроту певної форми, що забезпечує її самофіксацію на стрічці. З'єднання кінців стрічки здійснюється шляхом натягу стрічки і її подальшого затиснення в дротяної скоби, в результаті чого утворюється міцний природний замок. Стрічка натягується, як вручну, так і з застосуванням натягувача.

− Кутник картонний

Картонні кутники призначені для збереження цілісності товару під час транспортування, завантаження-розвантаження та зберігання. Кутники перешкоджають пошкодження кутів і торців упаковки, деформації вантажу під час штабелювання, дозволяють посилити жорсткість упаковки. Розрізняють такі види кутників: кутники з клейкою стрічкою, Г-подібний профіль, П-подібний профіль, кутник що згинається.

− Кутник пластмасовий

Пластмасові кутники - допоміжні аксесуари, потрібні для захисту пакувальних матеріалів і самої упаковки від різноманітних пошкоджень. Застосовуються пластмасові кутники разом з полімерними пакувальними стрічками. Завдяки своїй певної жорсткості, кутник дозволяє уникнути пошкоджень кутів і країв товару, вм'ятин на упаковці від стрічок, надривів і перетирання обв'язувальних стрічок.


Компанія «Євроескорт» надає різноманітність витратних пакувальних матеріалів. Залежно від типу продукції, що випускається, виду використовуваного пакувального обладнання та пакувальних стрічок, наші фахівці допоможуть Вам підібрати відповідні кріпильні та захисні вироби.

корзина…