Зв’яжіться з нами

0(67) 825 25 35 - багатоканальний

[email protected]

[email protected] - відділ продажу

Меню

Пакувальне обладнання

Пакувальне обладнання: переваги використання

Сьогодні якісна упаковка продукції має величезне значення для довіри споживача. Оцінюючи продукцію, покупці приділяють упаковці велику увагу. Саме тому попит на пакувальне обладнання зростає рік від року, і пояснення цьому найочевидніше: обладнання для упаковки - рішення практично універсальне. Пакувальні машини та обладнання для упаковки продукції можуть застосовуватися і на харчових, і на нехарчових виробництвах. Сучасне пакувальне обладнання також дозволяє вирішити проблеми трудомісткого виробництва для великих підприємств з істотними обсягами випуску продукції. Саме тому пакувальне обладнання ділиться на ручне, автоматичне і напівавтоматичне. Автоматизація виробничих процесів спрощує і прискорює фасування, укладання і упаковку товарів, а також дозволяє скоротити кількість трудових ресурсів, задіяних у цьому процесі.

Пакувальне обладнання: різновиди

Існує велика кількість різновидів пакувальних машин, кожна з яких заснована на певному критерії. Так, застосовуються, наприклад, такі категорії механізмів для упаковки:

− За областю застосування - харчова і нехарчова промисловість;

− За видом товару - для рідких речовин, сипучих сумішей, газованої води та ін.;

− За типом пакувального матеріалу - картон, бар'єрні плівки, термоусадочні плівки, блістер та ін.;

− За видом виконуваного технологічного процесу - для упаковки, фасування, етикетування, дозування товарів і комбінованих процесів.

Ключовими параметрами для вибору агрегата є планована продуктивність і ефективність використання.

Пакувальне обладнання: основні споживачі ринку

Основним споживачем ринку упаковки виступає харчова промисловість. На частку упаковки продуктів харчування і напоїв припадає близько 60% усього обсягу виробленої упаковки.

П'ята частина всього пакувального обладнання закуповується фармацевтичною галуззю. Попит на фармацевтичну продукцію не піддається економічним спадам та коливанням. Тому попит на якісну упаковку для даної галузі тільки підвищується.

Наступною за величиною попиту є пакування продукції хімічної промисловості. Все більшої популярності набуває упаковка текстильної та деревообробної промисловості.

Устаткування для упаковки дозволяє мінімізувати складські та транспортні витрати, а також дає можливість виготовляти групові та універсальні упаковки. Пакувальне обладнання дуже різноманітне: в залежності від виду продукції, її габаритів, умов зберігання та перевезення можна підібрати обладнання, яке задовольняє всі вимоги, що пред'являються.

Пакувальне обладнання: основні тенденції

Велика конкуренція ринку упаковки змушує виробників постійно вдосконалювати вироблене обладнання. На даний момент на ринку пакувального обладнання можна виділити кілька загальних тенденцій:

− Універсальність;

− Висока продуктивність;

− Максимальна автоматизація;

− Широка функціональність;

− Економічність;

− Простота обслуговування.

Виробники пакувальної індустрії задіюють усі свої науково-технічні ресурси, впроваджують нові розробки і технології, що дозволяють підвищити функціональність машин, а також максимально спростити їх роботу і сервісне обслуговування.


Компанія «Євроескорт» детально вивчає всі зміни в пакувальній індустрії, слідує основним ринковим тенденціям, щоб надати максимально широкий спектр різних видів пакувального обладнання високої якості та ефективності. На нашому сайті ви знайдете детальний опис і основні характеристики кожного з типів обладнання. При виникненні будь-яких питань телефонуйте нам- і наші менеджери допоможуть Вам з вибором відповідної моделі обладнання.

Ми постійно працюємо над поповненням асортименту пакувального обладнання, щоб задовольнити запити всіх своїх клієнтів.

корзина…