Зв’яжіться з нами

0(67) 825 25 35 - багатоканальний

[email protected]

[email protected] - відділ продажу

Меню

Інструмент для стрічок

Переваги використання

Обв'язування стрічками: використання і основні переваги

Страпінг або упаковка (обв'язування) товару пакувальними стрічками - ефективний, простий і надійний вид упаковки товарів.

Упаковка стрічкою стала невід'ємною частиною пакувальної індустрії, витіснивши при цьому обв'язку дротом і іншими підручними засобами. Обв'язування стрічками використовується для фіксації товару з метою його подальшого зручного та надійного транспортування, а також ергономічного зберігання.

Популярність стрічки для стягування вантажів пояснюється наявністю ряду незаперечних переваг поряд з іншими способами обв'язки. Основними достоїнствами стрічки для обв'язки товару є її економічність, міцність, зручність і простота експлуатації. Фізичні властивості цього пакувального матеріалу дозволяють утримувати вантаж на місці, незважаючи на неминуче виникнення під час транспортування навантаження.

Пакувальна стрічка: види і їх застосування

Пакувальна стрічка є плоский відріз матеріалу з металу або пластику. За останні кілька десятків років створено значну різноманітність пакувальних стрічок, які розрізняються між собою за технічними параметрами (ширина, товщина, міцність), що дозволяє найбільш оптимально використовувати їх для упаковки різних за габаритами та масою товарів.

Пакувальна стяжна стрічка буває:

− поліпропіленової - для упаковки піддонів і палет, коробок, при складуванні та перевезення;

− металевої - використовується для стяжки важких об'ємних вантажів;

− поліестерної - по міцності дорівнює металевої, підходить для фіксації багатотоннажних вантажів;

− кордової - цей матеріал найчастіше використовується для обв'язки негабаритних предметів, наприклад, верстатів.

Інструмент для обв'язування стрічкою: що вибрати

Оскільки асортимент пакувальних стрічок дуже широкий, є і цілий ряд інструментів, пристосувань і машин для професійного пакування. Обв'язку стрічкою виконують ручним способом за допомогою спеціальних інструментів або автоматизованим способом за допомогою спеціалізованих страпінг-машин.

Весь процес обв'язки складається з трьох етапів: подача стрічки навколо пачки, натяг стрічки і скріплення її кінців.

Автоматичні і напівавтоматичні страпінг машини відрізняються високими показниками продуктивності і швидкості обв'язки, тому є незамінним пакувальним обладнанням на великих підприємствах.

Страпінг інструмент широко використовується на невеликих виробництвах, а також для упаковки громіздкої, об'ємної продукції.

Виділяють наступні види страпінг інструменту:

− ручний;

− електричний;

− пневматичний.

Ручний обв'язувальний інструмент є найбільш простою формою обв'язувального обладнання. Може застосовуватися як для одиничної, так і групової обв'язки, включаючи обв'язку вантажів на піддонах. В основному використовується при одиничному або дрібносерійному виробництві, коли необхідно пакувати невелику кількість продукції.

Ручний механічний інструмент - це прості пристрої:

− натягувач - пристрій для натягування й обрізання стрічки, можна використовувати в будь-якому просторовому положенні;

− кліщі - потужні пристосування скріплюють кінці стрічки металевими скобами.

Високу продуктивність упаковки стрічкою гарантує використання комбінованого автоматичного електро- і пневмоінструменту.

Електричний і пневматичний інструмент прискорює і спрощує процес упаковки. Живлення електричних пристроїв здійснюється від електричної мережі або заряджених акумуляторів. Для роботи пневматичних пристроїв використовують стиснене повітря. Скріплення кінців стрічки за допомогою електричного і пневматичного страпінг інструменту відбувається зварюванням.

Комбіновані пристрої - ці інструменти призначені для натягування, скріплення та обрізання кінців сталевої стрічки. Їх використовують для обв'язки пиломатеріалів, будматеріалів, арматури, труб, склопакетів. Переваги пристроїв очевидні: якісно працюють в будь-якому положенні в просторі, підлаштовуються під ширину і товщину стрічки, прості і зручні в експлуатації, в роботі не потрібно прикладати великих зусиль.

Для простоти і зручності пакувального процесу застосовуються диспенсери для стрічок. Ці спеціальні пристосування призначені для перевезення і рівномірного розмотування пластикових стрічок.


Компанія «Евроескорт» надає широкий вибір страпінг инструменту різних видів для обв'язки товару стрічкою. На нашому сайті Ви можете ознайомитися з усіма представленими моделями, і, в залежності від поставлених цілей і завдань, підібрати якісний пакувальний інструмент, який буде працювати ефективно і довго.

корзина…