Зв’яжіться з нами

0(67) 825 25 35 - багатоканальний

[email protected]

[email protected] - відділ продажу

Меню

Палетообмотувачі

Переваги використання

Палетообмотувачі: використання

У різних галузях промисловості часто виникають питання, пов'язані з упаковкою виробленої продукції. Ідеальним економічним рішенням даного питання є застосування спеціального обладнання - палетообмотувача. Палетування вантажу дуже зручно і при відвантаженні замовникам, і при складському зберіганні.

Палетопакувальник (палетообмотувач) - обладнання для обмотки товарів стрейч-плівкою на палетах для надійної фіксації вантажу. Використання палетопакувальників дає змогу істотно збільшити продуктивність пакувальних робіт, забезпечує економію витратних матеріалів, надає можливість суворого обліку продукції. Продукція, яка упакована палетообмотувачем в стрейч-плівку, не розсипається, не деформується і надійно захищена від опадів.

Класифікація палетообмотувачів

Використовуючи стрейч-плівку, палетообмотувач у лічені хвилини професійно упакує палету з вантажем. На відміну від оператора, обмотувальник палет працює точно, відповідно до заданого циклу, тому упаковка палет завжди якісна, витрата плівки однакова для кожної типової палети.

Палетопакувальники мають різну конструкцію. Залежно від складності і циклу операцій палетопакувальні машини розрізняють:

− Повністю автоматичні палетообмотувачі

Здатні працювати без участі людини у складі автоматичних пакувальних ліній.

− Напівавтоматичні палетообмотувачі

Виконують основний процес обмотки самостійно, але потребують участі оператора на проміжних стадіях.

− Механізовані палетообмотувачі

Апарати, які не виконують автоматичні дії, але значно поліпшують роботу оператора-пакувальника.

− Ручні палетообмотувачі

Пристрої для ручної обмотки палетів оператором.

Підприємства, що випускають великий обсяг продукції, вибирають автоматичні палетообмотувачі. Автоматичні палетопакувальники коштують дорожче за всі інші види, але дають можливість економити плівку за рахунок попереднього розтягування. Двоступеневі системи розтягування стрейч-плівки дають можливість досягти значною мірою попереднього розтягування. У деяких моделях палетопакувальників попереднє розтягування досягає 300%, тобто плівка розтягується по довжині в чотири рази, не змінюючи своєї ширини. Практично всі автоматичні палетообмотувачі мають можливість роботи в ручному режимі.

Напівавтоматичні палетообмотувачі бувають мобільні ( палетообмотувач їде до вантажу) і стаціонарними (вантаж везуть до палетообмотувача).

Стаціонарні напівавтоматичні палетообмотувачі бувають двох видів: з платформою, що обертається, та з рукою,що обертається.

Принцип роботи палетообмотувача з платформою,що обертається, простий: після установки палети з продукцією на поворотний стіл і запуску машини поворотний стіл починає обертання, при цьому каретка з роликом плівки рівномірно обертає палету з продукцією у стрейч-плівку.

Палетообмотувачі з рукою,що обертається, - конструкція даного обладнання не має поворотного столу, замість цього каретка з плівкою рухається навколо вантажу, який пакується на так званій руці ,що обертається, це дає змогу швидко і ефективно упаковувати палету у стрейч-плівку без обмеження у вазі.

Мобільні напівавтоматичні палетопакувальники - багатофункціональна напівавтоматична палетопакувальна машина з автоматичним робочим циклом. Мобільний палетообмотувач зручний при упаковці великогабаритних, важких або занадто легких вантажів, а також зручний там, де необхідно проводити пакування на різних ділянках складу або де недостатня площа ускладнює переміщення палет за допомогою навантажувача.

Корисні функції палетообмотувача

Застосування палетопакувальників на складі або виробництві значно прискорює процес пакування готових до відвантаження палет, забезпечує безпечну і зручне транспортування вантажу до місця призначення.

Застосування палетообмотувача забезпечує:

− значно вищу продуктивність праці;

− надійну, якісну упаковку;

− зниження витрат на пакувальний матеріал і більш точний контроль його витрати;

− зниження витрат на персонал (скорочення чисельності співробітників, задіяних у процесі упаковки).


Велика розмаїтість палетообмотувачів дає змогу вибрати оптимальний варіант для кожного виробника - від ручного палетообмотувача до автоматизованої лінії. Вибір палетопакувальника залежить від характеру вантажу, який необхідно пакувати, його габаритів, умов транспортування і зберігання. Компанія «Євроескорт» пропонує різні моделі палетообмотувачів високого рівня якості, серед яких ви можете підібрати обладнання відповідно до Ваших цілей і вимог, що пред'являються.

корзина…