Зв’яжіться з нами

0(67) 825 25 35 - багатоканальний

[email protected]

[email protected] - відділ продажу

Меню

Системи запечатування

Переваги використання

Системи запечатування: типи обладнання та їх застосування

На сьогодні на будь-якому виробництві зі значним обсягом продукції, що випускається, короби і ящики з гофрокартону є незамінними, оскільки така пакувальна тара відрізняється своєю дешевизною, зручністю і простотою використання. Якісна і надійна упаковка має важливе значення при транспортуванні і тривалому зберіганні товару на складі.

Системи запечатування - це формувальники та заклейщики гофрокоробів. Дане обладнання призначене для прискорення процесу упаковки гофровиробів за рахунок автоматизації процесів формування і заклеювання гофрокоробів.

Формувальники гофрокоробів використовуються для формування коробів з гофрокартонного крою. Автоматичні і напівавтоматичні моделі даного обладнання здатні скоротити часові витрати на упаковку, спростити сам процес формування коробок, збільшити продуктивність та економити виробничі площі.

Заклеювач коробів (гофрокоробів) - пакувальне обладнання, що здатне заклеювати короби і гофрокороби пакувальним скотчем (клейкою стрічкою). Дані установки у прискореному режимі здійснюють склеювання швів верхніх і нижніх стулок коробів з гофрованого картону. Заклейщики є високопродуктивними машинами, які знижують витрати матеріалів, використовуючи скотч машинного намотування до 990 метрів. Клейка стрічка різниться шириною 50 або 75 мм,колірною гамою, наявністю логотипу товаровиробника. Скотч шириною 75 мм в основному застосовується для упаковки важких коробів.

При використанні заклеювача гофрокоробів поліпшується зовнішній вигляд продукції, що безпосередньо впливає на підвищення конкурентоспроможності даної продукції. За допомогою заклеювача Ви отримаєте завжди однаково заклеєні короби з однаковим перетином скотча. Одним з основних факторів даного обладнання є відсутність помилок, які притаманні людині.

Переваги використання заклеювача коробів

Використання заклеювача має ряд переваг:

− Скорочення числа персоналу, зайнятого в упаковці;

− Зниження кількості витрат виробництва завдяки скороченню ручної праці;

− Скорочення виробничої площі, що використовується для упаковки;

− Покращення якості упаковки;

− Зменшення кількості клейкої стрічки, що використовується для упаковки.

Всі ці фактори сприяють широкому застосуванню даних установок на численних підприємствах у харчовій, фармацевтичній, легкій промисловості та інших галузях виробництва.

Класифікація заклеювачів гофрокоробів

За способом управління заклеювачі діляться на:

Автоматичні

Автоматичні заклеювачі коробів розраховані на безперервний цикл, вони самі закривають стулки коробів і заклеюють клапани. Дані установки відрізняються здатністю самостійно перенастроюватися під різні габарити коробів, які надходять. Такі моделі вигідно використовувати на лініях одночасного надходження коробів різного розміру. Для ліній з одним розміром коробів більш вигідне використання автоматичних заклеювачів із ручним регулюванням під розмір короба. Налаштування обладнання триває 2 хвилини. Продуктивність автоматичного пакувального обладнання дає змогу заклеювати 13-15 коробів протягом однієї хвилини.

Напівавтоматичні

Якщо виробничий процес характеризується аритмічністю, невеликими партіями товарів, укладанням товару в короб вручну, то доцільним є використання напівавтоматичних заклеювачів коробів. Присутність оператора необхідно для закриття верхніх стулок перед заклеюванням і проштовхування короба в заклеювач. Ці моделі є найдоступнішими за ціною і мають високий термін окупності за рахунок економії витратного матеріалу.

За способом роботи заклеювач розрізняють:

Моноформатні

Моноформатні заклеювачі,як правило,використовуються при упаковці коробів тільки одного формату.

Мультиформатні

Мультиформатне обладнання призначене для роботи з коробами різних форм і розмірів без переривання процесу заклеювання. Такі заклеювачі стануть оптимальним рішенням для підприємств з кількома видами коробів.


Компанія «Євроескорт» надає можливість вибору і ручних диспенсерів, і напівавтоматичного обладнання. Більш докладно про наявні моделі можна дізнатися у фахівців компанії, зв'язавшись з нами. Наші менеджери допоможуть із вибором машини, яка буде оптимально відповідати Вашим умовам.

корзина…