Зв’яжіться з нами

0(67) 825 25 35 - багатоканальний

[email protected]

[email protected] - відділ продажу

Меню

Упаковка плівкою

Переваги використання

Упаковка плівкою: переваги використання

На сьогодні рішення споживача щодо вибору товару безпосередньо залежить від упаковки продукції. Все більшого значення надається не тільки зовнішній привабливості упаковки, а й таким характеристикам, як високий ступінь збереження продукції, захист від зовнішніх факторів (світло, волога, тепло) і від механічних пошкоджень. Задовольнити все більш вибагливого покупця допоможуть різні види пакувальних матеріалів, зокрема практичні варіації плівки.

Використання плівки в упаковці має кілька основних функцій:

− герметизація упаковки;

− створення захисного шару упаковки;

− створення водонепроникного верхнього шару для захисту вмісту упаковки від вологи;

− витримування низьких або високих температур;

− підтримка високої міцності при високій напрузі, ударах, розривах.

Види плівки

На даний час ринок пакувальних матеріалів характеризується підвищенням використання багатошарових полімерних плівок. Багатошарові плівки являють собою комбінацію декількох шарів різних полімерів, що характеризуються високими механічними і бар'єрними властивостями. Щороку технологія виробництва упаковок з плівки вдосконалюється, і одношарові плівки, найпоширенішим зразком якої є целофановий пакет, практично повністю витіснені.

Залежно від властивостей (товщини, клейкості, пружності, складу) плівка поділяється на види, зручні у використанні для того чи іншого виду упаковки і продукції.

Основні види плівки та її властивості:

Термоусадочна

Основними властивостями є здатність скорочуватися під дією температури і приймати форму упакованого виробу, висока прозорість і хороший блиск, висока міцність, захист продукції від впливу навколишнього середовища.

Стрейч-плівка

Основні властивості стрейч-плівки - висока розтяжність, стійкість до проколу, захист від пошкоджень і забруднень, висока прозорість, запобігання розсипанню та пошкодженню вантажу на палетах.

Полівінілхлоридна (ПВХ) плівка

Використовується як упаковка продукції тривалого терміну зберігання. Захищає від впливів зовнішнього середовища і просочування сторонніх запахів, має бар'єрний ефект, тобто можливість пропускання складових повітря (водяної пари, вуглекислого газу) назовні і кисню всередину. Завдяки цій властивості підтримується мікроклімат усередині упаковки, що сприяє тривалому збереженню продуктів.

Вибір обладнання

Упаковка у плівку завжди починається з вибору спеціалізованого обладнання. Для правильного вибору пакувального обладнання слід визначитися з типом і розмірами продукції, що потребує пакування, видом плівки, яку будуть використовувати, необхідною продуктивністю і ступенем автоматизації відповідного обладнання.


На нашому сайті представлені різні моделі обладнання для упаковки плівкою. У нас є термоусадочні пакувальні апарати, камерні вакуумні пакувальники, гарячі і холодні столи. Пакувальні машини - це професійне обладнання, яке допоможе вирішити Ваші поставлені завдання та задовольнить Ваші потреби. Для уточнення характеристик і коректного вибору обладнання зв'яжіться з нами, і менеджери компанії «Євроескорт» запропонують оптимальне рішення саме для Вашої продукції.

корзина…