Зв’яжіться з нами

0(67) 825 25 35 - багатоканальний

[email protected]

[email protected] - відділ продажу

Меню

Складське обладнання

Основні функції складу

Складське господарство - невід'ємна частина виробничого процесу і технічного устаткування підприємства. Основне призначення складу - зберігання і контроль руху товарно-матеріальних цінностей, укомплектування готової продукції, виконання навантажувально-розвантажувальних та інших операцій. Дієва організація роботи складу є підставою для ефективної роботи всього підприємства.

Налагоджена діяльність складу забезпечує безперебійні виробничі роботи, виконання замовлень у строк, організацію термінових відвантажень, а також нормалізує внутрішньоскладські процеси.

Складське господарство повинно функціонувати швидко, якісно, ​​виконуючи операції в задані терміни і з мінімальними витратами.

Складський комплекс: складові елементи

Склад являє собою складну систему, основними елементами якої є персонал, матеріальні та товарні запаси, складська техніка і устаткування, упорядкована логістика складу. Для результативної роботи складу необхідно враховувати і розвивати всі складові окремо і в комплексі.

Складське устаткування - один з ключових чинників діяльності складу, яке дозволяє оптимізувати робочі процеси, знизити трудові, матеріальні і тимчасові витрати, підвищити ефективність використання складських приміщень.

Складське устаткування - це комплекс спеціалізованих технічних і стаціонарних пристроїв, які спрощують і прискорюють процеси транспортування вантажів, а також вирішують проблему зручного розміщення і зберігання товарів.

Види технічних пристроїв

Технічні пристрої використовуються для переміщення вантажів по території складу і за його межами. Завдяки застосуванню даної спецтехніки швидкість виконання навантажень-розвантажень збільшується, при цьому залишаючись маловитратною.

Відповідно до типу переміщуваного вантажу, пристроєм і організацією складу використовуються навантажувачі, електронавантажувачі, електроштабелери.

Навантажувачі - найпопулярніший вид вантажопідйомної техніки в будівництві, логістиці, сільському господарстві. Дана техніка призначена для переміщення, навантаження, розвантаження невелики та об'ємних вантажів, а також товарів середньої ваги. Навантажувачі являють собою багатофункціональні пристрої, які пересувають вантажі на великі відстані, піднімають їх на різні висоти. Навантажувачі вирізняються простотою в експлуатації, здатністю пересуватися по вузьких проходах і в захаращених приміщеннях. Виділяють навантажувачі з дизельним, бензиновим, газовим і електричним двигуном.

Електронавантажувач - універсальне спецобладнання, яке вирізняється своєю екологічністю, зручністю управління, маневреністю і високою продуктивністю праці. Завдяки відсутності будь-яких випарів можуть використовуватися на продуктових складах і в медичних установах.

Штабелери застосовуються для швидкого виконання процесів підняття і зняття вантажів з потрібної висоти, укладання товарів один на одного, розвантаження транспорту. Електроштабелери працюють на електроприводі, можуть автоматизувати складські операції, підвищити ефективність використання складської площі. Електроштабелер дає змогу проводити вантажно-розвантажувальні роботи на великій висоті, вирізняється мобільністю, простотою управління, не вимагає спеціальних навичок персоналу.

Стелажні конструкції

Стаціонарні пристрої - різні конструкції для зберігання товарів на складі (стелажі, піддони, контейнери). Найбільш відповідним рішенням для укладання і збереження продукції є стелажі. Стелажне обладнання - багатоярусні металеві споруди, які призначені для зберігання товарів різних видів як у тарі, так і на піддонах. Стелажі вирішують задачу економії простору, в залежності від вимог можуть бути різної форми і величини.


Компанія «Євроескорт» надає вибір різного складського обладнання, яке допоможе вирішити завдання ефективного функціонування складу, зручного розміщення товарів і їх переміщення. Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нашими менеджерами, які допоможуть Вам зробити правильний вибір.

корзина…