Зв’яжіться з нами

0(67) 825 25 35 - багатоканальний

[email protected]

[email protected] - відділ продажу

Меню

Навантажувачі

Переваги використання

На сьогодні ринок складського обладнання представлений різними моделями вантажно-розвантажувальної техніки, серед яких найбільшою популярністю і затребуваністю користуються навантажувачі. Навантажувач - пристрій підйомно-транспортного класу, призначений для навантаження і розвантаження товару, транспортування вантажу на невеликі відстані, штабелювання і розподілу продукції по території складу.

Навантажувач оснащений спеціальним навісним обладнанням - вилковим захватом, за допомогою якого навантажувач виробляє всі необхідні операції з вантажем. У більшості випадків захоплення вилки знаходиться в передній частині машини і приводиться дію за допомогою механічного приводу. Навантажувач поєднує в собі функціональні особливості автомобіля та вантажопідйомного крана. Вилочний захват дає змогу машині працювати з дрібним, невеликим і об'ємним вантажем: переміщати на великі відстані, піднімати на значну висоту, укладати, маневрувати з вантажем.

У даний час на ринку техніки представлений широкий асортимент різних моделей навантажувачів, що вирізняються своїми характеристиками (вантажопідйомність, висота підйому, тип щогли, кількість опор) і специфікою роботи. Залежно від типу двигуна виділяють бензинові, дизельні, газові та електричні навантажувачі. Вибір навантажувача за типом двигуна обумовлений умовами роботи та особливостями експлуатації машини. Так, найчастіше дизельні і бензинові навантажувачі застосовуються на відкритих майданчиках, електричні та газові - в закритих приміщеннях.

Найбільшу популярність мають навантажувачі з дизельним двигуном. Цей вид машин вирізняється своєю універсальністю, економічністю і високою потужністю. Дизельні навантажувачі мають високу швидкість переміщення, різну вантажопідйомність (до 5 тонн), забезпечують максимальні показники висоти підйому товару, підходять для роботи з високою інтенсивністю і великим вантажообігом. До недоліків дизельних навантажувачів відносяться шум, токсичність вихлопних газів. Виробники вантажної техніки постійно розвивають свою продукцію, оснащуючи її новітніми моторами і фільтрами, що знижують рівень токсичності і шуму.

Основні переваги навантажувачів:

− багатофункціональність;

− висока продуктивність;

− маневреність;

− компактність;

− економічність;

− ефективність;

− зносостійкість;

− скорочення витрат.

Завдяки всім своїм позитивним властивостям, вилочні навантажувачі використовуються в багатьох галузях промисловості і життєдіяльності людини:

− будівництво;

− сільське господарство;

− логістика;

− земляні роботи;

− торгівля;

− діяльність промислових підприємств;

− робота складів, товарних баз, вокзалів, портів.


Компанія «Євроескорт» пропонує різні моделі навантажувачів виробництва Kion Baoli і Toyota. Фахівці нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші питання і допоможуть підібрати модель навантажувача, яка максимально точно буде відповідати Вашим вимогам.

корзина…