Зв’яжіться з нами

0(67) 825 25 35 - багатоканальний

[email protected]

[email protected] - відділ продажу

Меню

Стрічка пластикова

Переваги використання

Розвиток пластикових пакувальних матеріалів

На сьогодні для упаковки та транспортування різного роду вантажів найчастіше використовуються пакувальні страпінг-стрічки, які успішно замінили транспортні ремені і дріт. Різноманітність пакувальної стрічки дозволила їй знайти широке застосування в різних сферах діяльності, починаючи від центрів логістики і до важкої промисловості.

Протягом останніх років ринок пакувальних матеріалів характеризується тенденцією все більш частого використання пластикових пакувальних стрічок, найбільш популярними різновидами яких є поліестерова (ПЕТ) і поліпропіленова (ПП) стрічки. Щороку у світі запускаються в експлуатацію близько десяти нових установок з виробництва ПП і ПЕТ пакувальних стрічок.

Упаковка пластиковою стрічкою забезпечує високий рівень схоронності вантажу при транспортуванні, навантаженні, розвантаженні і зберіганні, а висока міцність на розрив, пластичність і легкість роблять пластикову стрічку незамінною при використанні в різних галузях.

Переваги ПП- і ПЕТ-стрічки над металевою стрічкою

Залежно від призначення і сфери застосування упаковки в багатьох галузях промислового виробництва і господарської діяльності використовуються як сталеві, так і пластикові пакувальні стрічки. Однак з розвитком полімерних пакувальних матеріалів метал все частіше витісняється сучасними ПЕТ і ПП пакувальними стрічками.

Використання ПЕТ і ПП стрічок має ряд переваг перед металевою стрічкою:

− Упаковка поліпропіленової і поліестерової плівкою обходиться дешевше і характеризується меншими затратами часу та сил; 

− Обв'язувальна пластикова стрічка вирізняється підвищеною міцністю і травмобезпечністю. Вона можна довготривало скріплювати такі важкі предмети ,як цеглини, керамічна плитка, пиломатеріали, фанера, ДСП і т.і.;

− Пластикова стрічка не схильна до корозії, внаслідок чого вона не іржавіє і не залишає слідів, тим самим не псує товар;

− Застосування пластикових стрічок забезпечує високу культуру виробництва, оскільки є можливість нанесення на стрічку логотипу та реквізитів підприємства; 

− Пластикова стрічка набагато легше знімається і утилізується.

Відмінності ПП і ПЕТ стрічок

Основна відмінність поліпропіленової і поліестерової стрічок полягає в розривному зусиллі, а також, незважаючи на схожість цих двох типів стрічок, вважається, що стрічки з поліпропілену мають меншу міцність і еластичність.

Поліпропіленова стрічка використовується як обв'язувальний матеріал для упаковки малогабаритних вантажів вагою до 500 кг. Даний тип пакувальної стрічки застосовується в поліграфії, на паперових та картонажних виробництвах, в харчовій і деревообробній промисловості. За допомогою ПП-стрічки скріплюються і упаковуються коробки, меблева продукція, пиломатеріали та інші вироби.

ПП-стрічка має ширину від 5,0 і до 18,0 мм і товщину від 0,35 і до 1,15 мм. Для обв'язки вантажу ПП-стрічкою може використовуватися як ручні пакувальні пристрої, так і автоматичні машини.

Пакувальна стрічка з поліестеру використовується для обв'язки товарів та вантажів середньої і великої ваги. ПЕТ- стрічка здатна витримувати вагу до 1200 кг. Високоміцна поліестерова стрічка широко використовується при упаковці і транспортуванні лісо- та пиломатеріалів (дошка, брус, фанера, ДСП), цегли, вогнетривких виробів металопрокату в бухтах, для закріплення вантажів на піддонах і т.і.

Ширина стрічки - від 9 до 19 мм, товщина - від 0,15 до 1,15 мм. Для упаковки вантажу ПЕТ-стрічки використовуються як ручні, так і автоматичні інструменти.

Поліестерова стрічка характеризується тим, що вона витримує великі перепади температур в діапазоні від -30°С до +45°С, а також нечутливістю до ультрафіолетового випромінювання, що робить ПЕТ-стрічки більш якісним пакувальним матеріалом порівняно і зі сталевим з ПП-стрічками.


На нашому сайті Ви знайдете детальний опис і технічні характеристики ПП і ПЕТ пакувальних стрічок. При виникненні будь-яких питань звертайтеся до нас, і менеджери компанії «Євроескорт» допоможуть знайти оптимальне рішення для кожного конкретного випадку.

корзина…