Зв’яжіться з нами

0(67) 825 25 35 - багатоканальний

[email protected]

[email protected] - відділ продажу

Меню

Липкі стрічки

Переваги використання

Липкі стрічки: застосування

Липкі (клейкі) стрічки - одні з найпоширеніших пакувальних матеріалів, які застосовуються для упаковки гофрокоробів, обмотки різних промислових товарів, інших видів пакувальної продукції, а також для канцелярських потреб. Липкі стрічки використовуються для ручної та машинної упаковки.

Основні галузі застосування липких стрічок:

− харчова промисловість;

− меблеве виробництво;

− целюлозно-паперове виробництво;

− будівництво та ремонтні роботи;

− автомобільна промисловість.

Липкі стрічки: виробництво

Липка стрічка - клейкий матеріал, що складається з тонколистової підкладки (основи) та нанесеного на неї шару липкого клею, який здатний зберігати свої липкі властивості тривалий час. Клей наноситься, як на одну сторону підкладки, так і на обидві відразу.

В якості підкладки (основи) використовуються полімерні плівки, металева фольга, тканини (бавовняні, синтетичні), папір, пінополіуретан, губчаста гума та ін. Лепкий шар клею виробляють на основі різного роду полімерів. Клейовий шар також може містити синтетичні смоли, що додають клейкість, наповнювачі, пластифікатори, антиоксиданти та інші наповнювачі. Для підвищення міцності зчеплення липкого шару з основою підкладку піддають тисненню, шероховки, ультрафіолетового опромінення.

Липкі стрічки виробляються у вигляді рулонів, намотаних липким шаром всередину на пластмасові або картонні сердечники, кільця, котушки або шпулі.

Різновиди липких стрічок

На сьогоднішній день на ринку упаковки представлена велика різноманітність липких стрічок, кожна з яких знайшла своє застосування, як у виробництві, так і в побуті. Липкі стрічки відрізняються в основному складом липкою основи і клейкого шару (кожен виробник впроваджує в виробничий процес різні технології), а також геометричними параметрами (товщина, ширина і довжина).

Найбільшого поширення набули липкі стрічки з основою з міцної поліпропіленової плівки БОПП з нанесеним клейовим шаром на акриловій водній основі або з натурального/синтетичного каучуку.

Залежно від товщини стрічки виділяють:

− Клейка стрічка товщиною 38-40 мк застосовується для упаковки легких коробок при роботі в малозапилених приміщеннях і позитивних температурах повітря.

− Клейка стрічка товщиною 43-45 мк використовується при упаковці середніх і важких коробок при роботі в приміщеннях з невеликою запиленістю і невеликих негативних температурах. Є найбільш часто використовуваної липкою стрічкою.

− Клейка стрічка товщиною 48-50 мк застосовується для упаковки важких коробок в запилених та холодних приміщеннях.

Ширина липкої стрічки варіюється від 38 мм (для упаковки легкої продукції) до 75 мм (для упаковки великих та важких товарів). Найчастіше використовується липка стрічка шириною 48-50 мм.

Залежно від довжини намотування існують липкі стрічки, які використовуються в побуті (15-50 м), для ручного пакування (50-150 м, найчастіше заклеювання здійснюється за допомогою спеціального диспенсера), а також клейкі стрічки для машинної упаковки з довжиною намотування 300- 990 м.

Переваги липких стрічок

Липкі стрічки є оптимальним пакувальним рішенням в різних сферах виробництва і діяльності. Основними перевагами використання липких стрічок є:

− висока термостійкість;

− можливість використання при різних погодних умовах;

− липкість на більшості поверхонь незалежно від коливання температур;

− здатність витримувати високі механічні напруження;

− відсутність обмежень по терміну придатності;

− універсальність;

− доступність та простота використання.


Компанія «Євроескорт» надає широкий асортимент пакувальних липких стрічок, які зможуть задовольнити потреби і запити нашого споживача. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати оптимальний варіант липкої стрічки, як за ціною, так і за якістю.

корзина…