Доставка і оплата

Умови оплати

Компанія Evroeskort надає Вам можливість оплатити товар найбільш зручним для Вас способом.

  • Готівковий розрахунок
    • Готівка при отриманні товару
    • Накладений платіж за фактом доставки товару
  • Безготівковий розрахунок

Умови доставки

Умови і строки доставки уточнюються після узгодження та оформлення замовлення. Доставка товару здійснюється по всій території України. Наша компанія доставляє замовлення найбільш зручним і оптимальним способом у будь-який населений пункт України:

- Самовивіз

У разі наявності необхідного товару на нашому складі можливий варіант самостійного вивозу замовлення Вашим автотранспортом у будь-який зручний для Вас час. При самовивозі Ви маєте можливість перевірити товар і розрахуватися за нього на місці, а також отримати додаткові відомості про його експлуатацію. Більш детальну інформацію Ви можете отримати у наших менеджерів по телефону.

- Доставка транспортними компаніями

Кур’єрські служби доставки є відмінним варіантом для перевезення різного виду вантажу. Велика мережа представництв в будь-якому регіоні України дає можливість доставляти вантаж в найвіддаленіші куточки нашої країни.

Вартість доставки розраховується індивідуально, в залежності від обраного перевізника, регіону доставки, а також габаритів вантажу.


Увага! При отриманні товару обов’язково огляньте його на відсутність можливих дефектів та пошкоджень, перевірте комплектацію товару і наявність супровідних документів. У разі виникнення будь-яких питань прохання зв’язатися з нашими менеджерами.

Зв’яжіться з нами

0(67) 825 25 35
0(56) 440 25 30

корзина…