Зв’яжіться з нами

0(67) 825 25 35 - багатоканальний

[email protected]

[email protected] - відділ продажу

Меню

Каталог продукції


Автоматизація процесу упаковки

Створення оптимізованої і високоякісної упаковки - важливий етап в процесі підготовки товарів до перевезення, зберігання та кінцевого використання. Наступним, не менш важливим питанням є, як зробити укладку продукції та формування упаковки ефективними.

Це питання є актуальним для кожного виробничого комплексу. Адже сучасні технології дозволяють автоматизувати будь-які виробничі та складські процеси на підприємстві. Це дає можливість скоротити використання ручної праці, уникнути прояву людського фактору, а також значно збільшити продуктивність роботи.

Забезпечення високої міцності без збільшення витрат є ключовим фактором для ефективного процесу упаковки товарів. Завдяки інтеграції високоточних двигунів і високошвидкісних карт збору даних, пакувальні машини здатні створювати гнучкі автоматизовані системи, значно скорочуючи витрати і підвищуючи продуктивність технологічних ліній.

Навіщо автоматизувати пакувальні операції

Ще кілька років тому основна увага була зосереджена на забезпеченні якісного змісту і привабливості зовнішнього вигляду продукту в упаковці. Але останнім часом все більше підприємств з різних галузей прагне до максимального ступеня автоматизації на всіх етапах виробництва, включаючи упаковку в зовнішню тару і зберігання готової продукції на складі. У зв'язку з цим можна виділити основні цілі впровадження систем автоматизації:

− мінімізація зовнішніх негативних впливів на процеси упаковки;

− зниження ризику отримання травм через збереження крихких і дорогих вантажів;

− зниження або виключення впливу людського фактору;

− багаторазове збільшення продуктивності і відповідно обсягу продукції, що випускається.

Головні переваги систем автоматизації

Автоматизація забезпечує контроль обладнання, всіх виробничих ліній і процесів. Повний контроль над виробничими процесами характеризується рядом незаперечних переваг:

− гарантоване підвищення продуктивності;

− стабільну якість продукції;

− абсолютна безпека і екологічність виробництва;

− скорочення експлуатаційних витрат;

− підвищення точності, надійності, ритмічності операцій;

− гнучкість, необхідна для серійного виробництва;

− підвищення загальної ефективності виробництва.


Варіації автоматизованих систем

Важливим аспектом в реалізації проектів по автоматизації пакувальних процесів є впровадження і правильний, оптимальний, підбір пакувального обладнання.

В даний час існує цілий ряд машин, призначених для автоматизації упаковки на всіх етапах даного процесу, від формування коробів, їх фіксації, до зменшення пустотного обсягу та запечатування.

Залежно від виконуваних функцій та цільового призначення використовуються автоматизовані системи формування короба і запечатування вантажу, фіксації продукції, зменшення перевезеного порожнього обсягу та ін. Машини для групового пакування, формувачі гофрокоробів або гофролотків складають основу автоматизованих пакувальних систем.


Якщо Ви прийняли рішення збільшити обсяги виробництва і модернізувати Вашу систему виробництва, компанія «Євроескорт» із задоволенням допоможе Вам внести необхідні зміни. Відповідно до Ваших потреб наші менеджери нададуть консультаційну підтримку, щодо вибору, придбання і експлуатації спеціалізованого автоматичного пакувального обладнання.

корзина…