Зв’яжіться з нами

0(67) 825 25 35 - багатоканальний

[email protected]

[email protected] - відділ продажу

Меню

Каталог продукції

Сучасна функціональна складська техніка забезпечує швидке і якісне виконання навантажувальних робіт, дозволяє зменшити ризики пошкодження і псування вантажів, а також підвищує ефективність роботи. На сьогодні ринок складської техніки відрізняється різноманіттям надійних машин з бездоганною якістю. Серед різних моделей наземного транспорту все більшу поширеність отримують електронавантажувачі.

Електронавантажувачі - високоякісне складське устаткування, яке призначене для укладання, підняття, переміщення і сортування вантажів, виконання вантажно-розвантажувальних робіт. Електронавантажувачі обладнані вилами, які як основний робочий інструмент дають змогу якісно і оперативно виконувати складські операції з дрібними легкими та з важкими габаритними вантажами.

Електронавантажувачі відповідають всім сучасним вимогам вантажної техніки, відрізняються високими показниками продуктивності, міцності, простоти управління. Важливим відмінним елементом електричного навантажувача є його джерело енергії. Блоком живлення електронавантажувача є тягові акумуляторні батареї двох типів: кислотні та лужні. Тягові батареї прості в експлуатації, не вимагають складного обслуговування. Компактність електродвигуна дозволяє помістити акумуляторну батарею під настилом підлоги машини, що дає можливість знизити центр ваги, поліпшити стійкість навантажувача, збільшити вільний простір у кабіні.

Електронавантажувачі відповідають світовим стандартам екологічної безпеки, не виділяючи шкідливих вихлопних газів уу навколишнє середовище. Під час роботи електронавантажувач не створює шуму, не викликає дискомфорт в персоналу, що дозволяє працювати машині тривалий час. Екологічність і безшумність роблять електронавантажувачі незамінним обладнанням для роботи в закритих приміщеннях, на продуктових складах, оптових базах, у медичних установах.

Електронавантажувачі - ергономічні машини, що відрізняються своєю компактністю і маневреністю. Електричні навантажувачі розгортаються практично на місці, можуть працювати в умовах обмеженого простору, мінімальної відстані між стелажами. Кабіна навантажувача виготовляється з високоміцних матеріалів, забезпечуючи захист, безпеку і максимальний комфорт оператора.

Даний тип вантажної техніки невибагливий у сервісному обслуговуванні. Електронавантажувачі вимагають менше тимчасових і грошових витрат на заміну джерела живлення, при цьому заміна на нові батареї здійснюється легко і просто, а старі батареї обслуговуються окремо, не перериваючи робочий процес.

Основні переваги електронавантажувачів:

− екологічність і низький рівень шуму;

− компактність і маневреність;

− висока продуктивність;

− надійність і міцність;

− легкість в управлінні;

− зносостійкість;

− зручність і комфорт оператора;

− низькі експлуатаційні витрати;

− легкість сервісного обслуговування;

− високі технічні характеристики;

− потужність тягового зусилля.

Функціональні особливості електронавантажувачів роблять їх універсальними машинами, які можуть використовуватися на великих торгових точках, оптових базах, виробничих складах, трюмах. При наявності всіх позитивних сторін електронавантажувачі мають і деякі недоліки. Електронавантажувачі варто експлуатувати, уникаючи різкого перепаду температур і потрапляння вологи на електронні частини навантажувача. Електродвигун навантажувача вимагає регулярної зарядки і має високу вартість.


Компанія «Євроескорт» представляє електронавантажувачі компанії Baoli. Для оптимального вибору моделі зв'яжіться з нами, і фахівці нашої компанії підберуть модель сучасного і функціонального навантажувача, що відповідає Вашим вимогам і можливостям Вашого складу.

корзина…