Зв’яжіться з нами

0(67) 825 25 35 - багатоканальний

[email protected]

[email protected] - відділ продажу

Меню

Каталог продукції

Діяльність будь-якого складського приміщення неможлива без використання функціональної вантажно-розвантажувальної техніки. Швидко і ефективно укладати товар, переміщати вантаж на стелажах, раціонально використовувати площу складу і виділити додаткове місце для зберігання продукції допоможуть штабелери.

Штабелери - прості в експлуатації і ефективні вантажні машини, за допомогою яких транспортують, піднімають на необхідну висоту і укладають у яруси продукцію практично будь-яких розмірів і габаритів. Назва цього обладнання визначає його основні функціональні завдання: укладання вантажів у штабелі і на стелажі. Виділяють ручні штабелери і з електроприводом. Ручні штабелери є найпростішими з облаштування та обслуговування, але разом з тим мають низьку продуктивність і уповільнюють робочий процес.

Штабелери з електроприводом - оптимальне рішення виробничих і логістичних завдань на складі. Електроштабелери - незамінні пристрої для середніх складських приміщень і комплексів, які завдяки підіймальному двигуну швидко обробляють товар, підвищують швидкість виконання всіх складських операцій, знижуючи їх трудомісткість.

Конструкція електроштабелера оснащена спеціальними палетними вилами і нагадує пристрій електронавантажувача. Штабелери з електропідйомом, на відміну від навантажувачів, мають вартість нижче в кілька разів, є більш компактними, можуть використовуватися в багатоповерхових будівлях, легко поміщаючись у ліфт та не створюють навантаження на спорудження будівлі.

Електроштабелери пристосовані для обробки вантажу в вузьких проходах між стелажами. Дана техніка відрізняється малими габаритами, компактністю, високою маневреністю. Електричні штабелери мають вантажопідйомність до 2 тонн, висоту підйому вантажу до 6 метрів. В результаті використання електроштабелера з'являється можливість збільшити висоту стелажів, тим самим вивільнивши більше простору для раціонального використання. Невеликий діаметр коліс електроштабелера вимагає такої важливої умови експлуатації, як наявність твердого і рівного покриття.

Електроштабелери легкі і доступні в експлуатації, не вимагають високої кваліфікації персоналу. Керувати електроштабелером може оператор, що знаходиться в кабіні, або працівник складу, який знаходиться за машиною. Зручність управління знижує фізичні навантаження персоналу, підвищуючи продуктивність праці.

Електроштабелери адаптовані до будь-яких кліматичних умов, можуть використовуватися в неопалюваних приміщеннях з низькою температурою.

Основні переваги електроштабелера:

− компактність;

− маневреність;

− висока продуктивність;

− оптимальна висота підйому вантажу;

− висока вантажопідйомність;

− легкість і простота експлуатації;

− ефективність;

− універсальність;

− мінімальні витрати в обслуговуванні;

− доступна вартість.

Електроштабелери - функціональне обладнання, необхідне для виконання завдань будь-якої складності при обробці вантажів на будь-якому складі.


Якщо Вас цікавить можливість придбання електроштабелера, зверніться до менеджерів компанії «Євроескорт», і Ви зможете отримати якісну техніку за доступною вартістю для ефективного виконання робіт.

корзина…