Зв’яжіться з нами

0(67) 825 25 35 - багатоканальний

[email protected]

[email protected] - відділ продажу

Меню

Каталог продукції


На сьогодні ефективне функціонування кожного великого підприємства безпосередньо пов'язано з правильно організованим облаштуванням складу. Саме склад є невід'ємною ланкою між виробником і споживачем. Склад являє собою складну систему, чітка і впорядкована робота якої допоможе налагодити процеси приймання, транспортування і збуту товарів.

Основними функціями будь-якого складу є приймання товару, тимчасове розміщення і зберігання продукції, переміщення вантажу по території складу, підготовка партій товару до відправки. Розміщення і зберігання матеріально-товарних цінностей - одна з основних функціональних завдань складу. Реалізація даної функції передбачає проведення робіт із забезпечення оптимальних умов зберігання товарів, різних способів укладання, доступності, можливості швидкого пошуку.

Для оптимального і раціонального використання складського приміщення необхідні стаціонарні пристрої і устаткування. Основним складським обладнанням, яке використовується для укладання і зберігання товарів, є стелажі.

Стелажі - універсальне обладнання, яке представляє собою збірно-розбірні конструкції з багатоярусних настилів або полиць. На сьогодні переважно використовуються металеві стелажі завдяки своїй міцності, довговічності, пожежній безпеці.

Стелажі вирішують більшість складських завдань, зокрема мінімізація займаної площі складу, найбільш повне задіяння всього приміщення складу, спрощення процесів розвантаження-навантаження товарів, упорядкування продукції на складі, раціоналізація роботи персоналу. Стелажні конструкції роблять можливим селективне розміщення продукції, просте і доступне розташування вантажів, забезпечення схоронності товарів, а також швидке і легке знаходження потрібного виробу.

Конструкції стелажів вирізняються своєю надійністю, здатністю витримувати великі навантаження, зберігаючи свої експлуатаційні властивості. Розташування стелажів повинно бути організовано таким чином, щоб вантажні машини могли вільно переміщатися і маневрувати, не зачіпаючи елементів конструкції.

Основні переваги стелажів:

− універсальність;

− легкість експлуатації;

− міцність;

− довговічність;

− надійність і стійкість;

− простота монтажу та обслуговування;

− пожежна безпека;

− висока несуча здатність;

− компактне розміщення товарів;

− раціональна організація площі приміщення.

Вибір стелажного обладнання відповідає завданням і типорозміру складу.


Виділяють такі типи стелажів:

Палетні

Найпоширеніший вид стелажів. Вирізняються легкістю налаштування і корекцією потрібних розмірів осередків, відкритим доступом до всіх відділеннях стелажа.

Поличні

Універсальний вид стелажів, який можна застосовувати для зберігання і штучного,і коробкового товару. Поличні стелажі незамінні для зберігання громіздких товарів або продукції нестандартної форми.

В'їзні (набивні)

Використовуються для складування однотипного товару з тривалим терміном зберігання.

Мобільні (пересувні)

Забезпечують можливість рухати конструкцію, змінюючи ширину проходів та проїздів, тим самим оптимізують площу приміщення.

Консольні

Використовуються для зберігання довгомірних товарів (труби, прокат, будівельні матеріали), відрізняються здатністю витримувати велику вагу.

Гравітаційні

Забезпечені похилими роликовими доріжками, завдяки яким переміщення вантажу здійснюється під дією сили тяжіння.

Багаторівневі стелажні системи (мезоніни)

Індивідуально проектовані багатоярусні конструкції, засновані і на поличних, і на палетних стелажах. Дозволяють максимально використовувати об'єм складу, створюючи додаткові поверхи і зони складування.


Якщо Ви вирішили раціонально організувати простір Вашого складу, для визначення виду і розмірів стелажній конструкції зверніться до фахівців компанії «Євроескорт». Ви отримаєте професійну консультацію щодо всіх питань, що цікавлять, а також ефективне рішення організації зберігання продукції.

корзина…