Зв’яжіться з нами

0(67) 825 25 35 - багатоканальний

[email protected]

[email protected] - відділ продажу

Меню

Складське устаткування

Комплекс спеціалізованих технічних і стаціонарних пристроїв, які спрощують і прискорюють процеси транспортування вантажів, а також вирішують проблему зручного розміщення товарів.

Технічні пристрої застосовуються для переміщення вантажів по території складу та за його межами. Для виконання цих завдань використовуються навантажувачі, електронавантажувачі, електроштабелери.

перейти далі
Складське устаткування

Переваги використання

Навантажувачі являють собою багатофункціональні пристрої, які пересувають вантажі на великі відстані, піднімають їх на різні висоти. Виділяють навантажувачі з дизельним, бензиновим, газовим і електричним двигуном.

Електронавантажувач - універсальне спецобладнання. Завдяки відсутності будь-яких випарів можуть використовуватися на продуктових складах і в медичних установах.

Штабелери застосовуються для швидкого виконання процесів підняття і зняття вантажів із потрібної висоти, укладання товарів один на одного, розвантаження транспорту. Електроштабелери працюють на електроприводі, відрізняються мобільністю, простотою управління, не вимагають спеціальних навичок персоналу.

Стаціонарні пристрої - різні конструкції для зберігання товарів на складі (стелажі, піддони, контейнери). Оптимальним рішенням для укладання і збереження продукції є стелажі.

Стелажне обладнання - багатоярусні металеві споруди, які призначені для зберігання товарів різних видів як у тарі, так і на піддонах.

перейти далі Перейти до каталогу

Основні тенденції

Основні тенденції

01

Наявність нової техніки і обладнання у/т

Основні тенденції

02

Зниження експлуатаційних витрат на техніку

Основні тенденції

03

Екологічність використовуваних машин

Основні відмінності

Ми відслідковуємо актуальні тенденції і постійно розширюємо асортиментний ряд

Основні відмінності

  • Широкий модельний ряд спецтехніки
  • Мобільність та висока продуктивність
  • Можливість підібрати пристрій відповідно до Ваших потреб

Перевага продукції

  • Зручність управління технікою
  • Наявність моделей обладнання з дизельним і електричним двигуном
  • Можливість замовлення додаткових комплектуючих
корзина…